,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

CDJ-2000

Краток преглед

CDJ-2000
Формати на датотеки: MP3, AAC, WAV, AIFF
Компатибилeн со: Аудио CD, CD-R, CD-RW, USB уреди

Достапност: на залиха

98.300,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

CDJ-2000

More Views

Детали

  • Фреквенциски опсег: 20 Hz - 4 kHz
  • Однос сигнал / шум: 117dB (JEITA)
  • Дисторзирање на звукот: 0,0018% (JEITA) 
  • Аудио излезно ниво: 2,0 V rms (1kHz, 0 dB) 
  • Потрошувачка на енергија: 28 W 
  • Димензии (Ш x В x Д): 320 x 106,4 x 405,7 мм 
  • Компатибилeн со: Аудио CD, CD-R, CD-RW, USB уреди
  • Формати на датотеки: MP3, AAC, WAV, AIFF

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Н/Д
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.