,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Аудио селектор T-6207

Краток преглед

Аудио селектор T-6207
6 влеза, 6 излеза

Достапност: на залиха

18.200,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Аудио селектор T-6207

More Views

Детали

  • 6  влеза
  • 6 аудио излези 
  • LED дисплеј покажува извор на каналот
  • ЕМС емитува функција за вметнување

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Н/Д
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.