,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Аудио матрица T-6233

Краток преглед

Аудио матрица T-6233

Достапност: на залиха

28.300,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Аудио матрица T-6233

More Views

Детали

  • Идеален за најава со глас и ЕМС 
  • 4 аудио влеза и 8 аудио излези 
  • Проширување до 32 аудио влеза и 64 аудио излеза
  • Приоритетен влез за итни случаи 
  • Автоматски се исклучува емитувањето
  • Рачно или автоматско оперирање
  • Систе за намалување на шумот
  • Одличен опсег на фреквенции

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Н/Д
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.