,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

AM / FM тјунер - T-6228

Краток преглед

AM / FM тјунер - T-6228

Достапност: на залиха

13.100,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

AM / FM тјунер - T-6228

More Views

Детали

  • AM / FM тјунер со COM порта 
  • Овозможува складирање на 100 станици 
  • Далечински управувач 
  • Автоматско нагодување и мемориски функции
  • Димензии: 484 x 350 x 88mm

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Н/Д
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.