,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Пегла на пареа Concept - Ferratte

Краток преглед

Пегла на пареа Concept - Ferratte

Достапност: на залиха

1.242,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Пегла на пареа Concept - Ferratte

More Views

Детали

 • Технички параметри:
 • Пегла на пареа - Ferratte линија
 • Подножје од нерѓосувачки челик
 • Постојана пареа 20 g / min
 • Зафатнина на резервоар за вода: 280 мл.
 • Спреј функција
 • Анти-капе функција 
 • SELF CLEAN функција за самостално чистење
 • ANTI-CALC функција
 • Вертикална пареа
 • Лесна контрола
 • Термостат
 • Должина на кабелот 3 метри
 • Боја портокалова
 • Моќност: 2000 W
 • Напон: 230 V

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.