,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Пегла Concept - Sofia

Краток преглед

Пегла Concept - Sofia

Достапност: на залиха

633,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Пегла Concept - Sofia

More Views

Детали

  • Технички параметри:
  • Сува пегла - Sofia
  • Подножјето е од не'рѓосувачки челик
  • Резервоар за вода
  • Спреј функција
  • Термостат
  • Должина на кабелот: 3 m
  • Боја: бела + сина
  • Моќност: 1100 W
  • Напон: 230 V

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.