,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Тастатура - WKB-M816

Краток преглед

Тастатура - WKB-M816
PS/2 приклучок

Достапност: на залиха

210,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Тастатура - WKB-M816

More Views

Детали

PS / 2 порт
Мултимедиална  тастатура со 15 брзи копчиња
Повеќе јазични верзии на располагање

Компатибилен со Windows 98/ME/2000/NT/XP
Всоко квалитетна мембрана

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.