,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Мини скриена камера - (МP-325CS)PH

Краток преглед

-Вградлива камера
-Компактна големина и прекрасен дизајн
-Автоматски баланс на белата боја
-Лесна инсталација

Достапност: на залиха

2.560,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Мини скриена камера - (МP-325CS)PH

More Views

Детали

 • Модел (МP-325CS)PH
 • Сензор за слика 1/3SONY Super HAD CCD : DSP SONY
 • ТВ Систем PAL / NTSC
 • Ефективни пиксели (NTSC: 537 (H) x 505 (V) PAL: 537 (H) x 597 (V
 • Хоризонтална резолуција 420TV линии
 • Објектив: 3.7/4.3mm Пин-дупка леќа
 • Минимално Осветлување 0.5Lux
 • S / N Однос (48dB) AGC исклучен
 • Бленда со функција за електронски (сек. 1 / 50 ~ 1 / 120, 000)
 • Автоматска Ирис контрола на Видео / DC
 • Гама промена 0,45
 • Gain Control Прилагодлив: Автоматски
 • Синхронизиран систем
 • Прилагодливо надоместување на осветлувањето
 • Излез 1.0Vp p композитен видео сигнал 75 Ω
 • Работна температура: 10 ° C до + 50 ° C
 • Напон 12V DC
 • Потрошувачка на енергија 180mA
 • Димензии: ВxДxШ 100L x 42W x 23ч мм
 • Тежина: 135g

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.