,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Мини камера - IV-322CS

Краток преглед

-Вградени IR LED диоди во Скриена камера
-18 IR LED диоди
-Ден и Ноќ
-Минијатурана скриена камера
-Вграден Пин-дупка леќа
-Компактна големина и прекрасен дизајн
-Автоматски баланс на белата боја

Достапност: на залиха

2.893,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Мини камера - IV-322CS

More Views

Детали

 • Модел IV-322CS
 • Сензорот за слика 1/3SONY Super HAD CCD
 • DSP SONY
 • ТВ Систем PAL / NTSC
 • Ефективни пиксели (NTSC: 537 (H) x 505 (V) PAL: 537 (H) x 597 (V
 • Хоризонтална резолуција 420TV линии
 • Објектив 3.7mm планината обектив леќа
 • Минимално Осветлување (0.5Lux (IR На 0Lux : S / N Однос (48dB) АGC исклучен
 • Бленда со функција за електронски (сек. 1 / 100, 000 ~ 1 / 60 (1 / 50)
 • Гама промена 0,45
 • Gain Control: Автоматски
 • Синхронизиран систем
 • Излез 1.0Vp p композитен видео сигнал 75 Ω
 • Работна температура 10 ° C до + 50 ° C
 • Напојување: 12V DC
 • Потрошувачка на енергија 350mA
 • Димензии ШxДxВ 60x33x104
 • Тежина: 280g

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.