,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Миксер со блендер - Viktoria Line

Краток преглед

Миксер со блендер - Victora Line
2 битери, 2 куки за тесто, блендер
5 брзини + ТУРБО брзина

Достапност: на залиха

1.949,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Миксер со блендер - Viktoria Line

More Views

Детали

  • Миксер со блендер Victora Line
  • Технички параметри:
  • Рачен миксер со 5 брзини + ТУРБО брзина
  • Додатоци: 2 битери, 2 куки за тесто, блендер
  • Брзина: 700 – 1500rpm
  • Боја: бело / црвено
  • Моќност: 250 W
  • Напон: 230 V

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.