,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Кујнска вага - Concept

Краток преглед

Кујнска вага - Concept

Достапност: на залиха

978,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Кујнска вага - Concept

More Views

Детали

 • Технички параметри:
 • Дигиталнa кујнска вага
 • Капацитет: 5 кг
 • Големина на платформа: 170 х 105 мм
 • LCD дисплеј за заштеда на енергија
 • Димензии на екран: 50 х 40 мм
 • Функција за мерење на волумен
 • Два начина на користење: мерење на плочата или во друга чинија
 • Поставување на 0 функција
 • Кутијата функција
 • КОнтрола на преоптоварување
 • Автоматско исклучување
 • Контрола на слаба батерија
 • Работи на: 1 x CR2032 батерија
 • Тежина: 440 g
 • Боја: бела + црвено

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Н/Д
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.