,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Кујнска вага - Concept

Краток преглед

Кујнска вага - Concept

Достапност: на залиха

978,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Кујнска вага - Concept

More Views

Детали

 • Технички параметри:
 • Дигиталнa кујнска вага
 • Капацитет: 5 кг
 • LCD екран
 • Димензии на екран: 36,5 х 17 мм
 • Два начина на користење: мерење на плочата или во друга чинија
 • Поставување на 0 функција
 • Кутијата функција
 • Контрола на преоптоварување
 • Автоматско исклучување
 • Контрола на слаба батерија
 • Платформа изработена од стакло дебело 5 мм
 • Димензии на вагата: 150 мм дијаметар
 • Гумирани нозе
 • Работи на: 4 x AAA батерии
 • Боја: црна + сребро

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.