,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Контролер на јачина на звукот T-6239

Краток преглед

Контролер на јачина на звукот T-6239
5 влеза и 5 излеза

Достапност: на залиха

13.400,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Контролер на јачина на звукот T-6239

More Views

Детали

  • Идеален за контрола на тонот на зоните за звучници 
  • 5 влезни канали, 5 излезни канали 
  •  5 независни канали, 200 W по канал 
  • Атенуација во 5 чекори
  • Удобен и брз далечинскиот управувач на јачина на звук во зоната 
  • Мал но функционален дизајн 
  • Фреквенциски опсег: 100 Hz - 16 KHz

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Н/Д
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.