,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Камера BX-351CS

Краток преглед

BX-351CS

-Висока резолуција 540 TVL
-Мин. Осветлување 0,001 Лукс
-32 пати Sense Up
-Auto Gain Control Преклопен
-Надоместок на позадинска светлина

Достапност: на залиха

7.239,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Камера BX-351CS

More Views

Детали

Моделот BX-351CS : сензор за слика 1/3SONY Super HAD CCD : DSP HITACHI DSP чипсет : ТВ Систем PAL / NTSC : Ефективни пиксели (PAL: 795 (H) x 596 (V) / NTSC: 811 (H) x 508 (V : Хоризонтална резолуција 540 TV линии : Објектив C / CS : Минимално осветлување 0.001Lux : S / N Однос 48dB, AGC исклучен : Бленда со функција за електронски (сек. 1 / 100, 000 ~ 1 / 50 : Автоматски Ирис контрола ВИДЕО / DC избор : Гама промена 0,45 : Баланс на белата боја AWB : Излез 1.0Vp-p композитен видео сигнал 75 Ω : (Работна температура (C 10to50- : Напојување напон (DC 12V или DC12V/AC24V Dual Voltage (опционално : Димензии WxDxH 105Lx66Wx52Hmm : Тежина 320g

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.