,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Индукциона керамичка плотна - Concept

Краток преглед

Индукциона керамичка плотна - Concept
A класа

Достапност: на залиха

33.350,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Индукциона керамичка плотна - Concept

More Views

Детали

Технички параметри: * Стаклена керамика * Дополнителна опрема: чистење креп * контрола на допир * Без рамка - вертикално врежани раб * По топлина - H * 4 готвење зони * Автоматско исклучите функцијата - ЕКСТРА БЕЗБЕДНО * Одложен напуштање на функцијата * 1x Powerbooster * тајмер функции * звучниот сигнал * Детето осигурач Задолжително мебел димензии (hxwxd): 60 x 590 x 520 mm

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Н/Д
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.