,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Фен-четка - Concept

Краток преглед

Фен - четка

Достапност: на залиха

599,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Фен-четка - Concept

More Views

Детали

  • Технички параметри:
  • Може да се подеси на 2 брзини
  • Студен и топол воздух
  • Четка - 23 мм дијаметар
  • Боја: виолетова, црвена, сина, портокалова
  • Моќност: 500 W
  • Напон: 120/230 V (променлив)

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.