,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Домашна пекара - Concept, Vita Style

Краток преглед

Домашна пекара за Леб - Concept,
Линија Vita Style

Достапност: на залиха

5.635,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Домашна пекара - Concept, Vita Style

More Views

Детали

 • Технички параметри:
 • Никлована домашна пекара Vita Style
 • 2 нелепливи тавчиња за леб: во форма на квадрат и кружно тавче
 • 12 дигитални програми
 • Голем екран со позадинско осветлување
 • Вчитување на големината на селекцијата: 750 - 1000 g
 • Прилагодливa контрола на кора: мека, средна и тврда
 • Функција за одлагање - 10 часови
 • Контролен панел на допир изработен од калено стакло
 • 60 минути "задржи топло - функција "
 • Голем прозорец за гледање
 • Елегантен дизајн
 • Моќност: 615 W
 • Напон: 230 V

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Н/Д
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.