,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Декоративен аспиратор - Lino - H64.9S

Краток преглед

Декоративен аспиратор
H64.9S

Достапност: на залиха

17.299,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Декоративен аспиратор - Lino - H64.9S

More Views

Детали

  • Капацитет според EN 61591 - 900 m3/h
  • Ниво шум - 59 dB(A)
  • Моќност P(max) - 220 W
  • Осветлување - 2X20 W
  • Димензии - 90 см
  • TURBO режим - 1100m3/h
  • Сензорско управлување
  • Двотурбински мотор
  • Mетални - касетни филтри
  • Гаранциja 36 месеца

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.