,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Декоративен аспиратор - LIno - H64.6S

Краток преглед

Декоративен аспиратор
H64.6S
Димензии: 60 см

Достапност: на залиха

15.499,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Декоративен аспиратор - LIno - H64.6S

More Views

Детали

  • Капацитет според EN 61591 - 900 m3/h
  • Ниво шум - 59 dB(A)
  • Моќност P(max) - 220 W
  • Осветлување - 2х20 W
  • Димензии - 60 см
  • Сензорско управување
  • TURBO режим - 1100m3/h
  • Двотурбински мотор
  • Mетални - касетни филтри
  • Гаранциja 36 месеца

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.