,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Декоративен аспиратор - FABER - GEMMA A 60X

Краток преглед

Декоративен аспиратор
GEMMA A 60X

Достапност: на залиха

12.399,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Декоративен аспиратор - FABER - GEMMA A 60X

More Views

Детали

  • Декоративен аспиратор
  • Максимален капацитет: 410 м3/h(според вропски стандард)
  • Двотурбинси мотор
  • Управување со копчиња на притисок
  • Метални - касетни филтри
  • Димензии: 60 см
  • Инокс

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.