,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Декоративен аспиратор - FABER - CONO A60X

Краток преглед

Декоративен аспиратор
CONO A60X
инокс

Достапност: на залиха

12.399,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Декоративен аспиратор - FABER - CONO A60X

More Views

Детали

  • Декоративен аспиратор
  • Максимален капацитет - 550 m3/h според евро стандард EN 61591
  • Двотурбински мотор
  • Механичко управување со SG лизгачи
  • Метални касетни филтри
  • 60 см , 90 см
  • Инокс

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.