,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

CDJ- 800 MK2 MP3

Краток преглед

CDJ- 800 MK2 MP3
CD плеер за Ди Џеј

Достапност: на залиха

46.200,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

CDJ- 800 MK2 MP3

More Views

Детали

  • Вкупно изобличување 0.006% (Јета) 
  • Сигнал-шум 115db (Јета) 
  • Распон на фреквенции 4hz-20kHz 
  • Димензии (Ш x Д x В) 305 x 345 x 109 
  • Тежина 4кг

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.