,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

CDJ- 400 MP3

Краток преглед

CDJ- 400 MP3
CD плеер за Ди Џеј

Достапност: на залиха

40.000,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

CDJ- 400 MP3

More Views

Детали

  • Вкупно изобличување на хармоници 0.006% (Јета)
  • Сигнал-шум 115db (Јета) 
  • Распон на фреквенции 4hz-20kHz 
  • Димензии (Ш x Д x В) 217,9 x 296,3 x 107,5 
  • Тежина 3,2 kg

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Н/Д
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.