,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Бокал Concept - Cortesa

Краток преглед

Бокал Concept - Cortesa

Достапност: на залиха

1.346,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Бокал Concept - Cortesa

More Views

Детали

 • Технички параметри: 
 • Бокал Cortesa
 • Капацитет: 1,9 л
 • Грејачот е скриен
 • Strix конектор
 • Индикатор за нивот на водата
 • Откачлива анти-филтер
 • Автоматско исклучување
 • Двоен систем за безбедност: автоматски се исклучува кога водата врие и кога врие на суво
 • Светлосна контрола во внатрешноста на телото
 • Индикатор на моќноста
 • Термички осигурач
 • Боја: зелена + бела
 • Моќност: 1850 - 2200 W
 • Напон: 220 - 240 V

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.