,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Блендер + сечко, 2 во 1

Краток преглед

Блендер + сечко, 2 во 1

Достапност: на залиха

1.783,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Блендер + сечко, 2 во 1

More Views

Детали

 • Технички параметри:
 • Рачен миксер
 • Mоќност: 400 W
 • Oтстранливa мешалка од нерѓосувачки челик
 • Сечило од нерѓосувачки челик
 • Променливи поставување - 6 брзини
 • Ергономски дизајн
 • Soft Touch справи (мек на допир)
 • Додатоци: мини хеликоптер 200 g, чаша за мешање 600 мл
 • Должина на кабелот: 1 m
 • Лесна за чување и чистење
 • Боја: бела
 • Напон: 220 - 240 V

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.