,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Блeндер Concept - Viktoria Line

Краток преглед

Бландер Concept - Viktoria Line

Достапност: на залиха

1.289,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Блeндер Concept - Viktoria Line

More Views

Детали

 • Технички параметри:
 • Рачен блендер
 • Моќност: 250 W
 • Блендер изработен од нерѓосувачки челик и може да се отстранува
 • Сечило од нерѓосувачки челик
 • Може да се постави на 6 различни брзини
 • Ергономски дизајн
 • Мек на допир
 • Должина на кабелот 1 м
 • Лесно се употребува и чисти
 • Боја: бела
 • Напон: 220 - 240 V

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.