,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Индукциона плотна + сад за готвење - Concept

Краток преглед

Индукциона плотна + сад за готвење - Concept

Достапност: на залиха

5.739,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Индукциона плотна + сад за готвење - Concept

More Views

Детали

 • Технички параметри:
 • Portable индукција
 • Црно стакло - керамика
 • Без рамка - вертикално врежани рабови
 • 1 зона за готвење
 • Дијаметар на зона на греење: 210 mm
 • Автоматско исклучување на системот - ЕКСТРА БЕЗБЕДНО
 • 6 нивоа на моќност
 • Тајмер до 180 мин
 • Гуменизирани нозе, осигурувач за деца
 • Должина на кабелот: 150 см
 • Осигурувач против прегрејување
 • Димензии: 300 x 355 x 68 мм
 • Тежина: 2,95 kg
 • Дополнителни додатоци: Универзално нерѓосувачко тенџерето со капак
 • Моќност: 2000 W

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.