,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Аспиратор А-класа - Concept

Краток преглед

Аспиратор А-класа - Concept

Достапност: на залиха

20.585,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Аспиратор А-класа - Concept

More Views

Детали

 • Технички параметри:
 • Висина: 650-990 мм, длабочина: 600 мм, ширина: 505 мм
 • Додаток: вентил
 • Нерѓосувачки дизајн
 • 2 можности: цевни и проточно
 • Копчиња за целосна контрола
 • Тајмер: 90 мин
 • 3 брзини на сензорот за мирис
 • Моќност: 650 m3/hour
 • Максимална бучава на максимална брзина 52 dB (екстра тивок)
 • 2 x Халогени сијалици
 • 2 филтри за маснотии
 • Дијаметар на излезот (mm): 150
 • 2 x јаглеродни филтри
 • 1 вентилатор
 • Нето тежина: 14 kg
 • Напон: 230 V ~ 50Hz
 • Моќност: 200 W
 • Должина на кабел: 2,2 m

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Н/Д
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.