,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Бокал Concept - Happy Hour

Краток преглед

Бокал Concept - Happy Hour

Достапност: на залиха

1.610,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Бокал Concept - Happy Hour

More Views

Детали

 • Happy Hour Бокал
 • Технички параметри:
 • Капацитет: 1,5 l
 • Грејачот е скриен
 • Безбеден конектор Strix
 • Отстранлив anti-scale филтер
 • Автоматско исклучување
 • Трокрaтен систем за безбедност
 • Заклучување на капакот
 • Индокатор на моќноста
 • Термички осигурач
 • Боја: бела + нерѓосувачки челик
 • Моќност: 1850 - 2200 W
 • Напон: 220 - 240

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Н/Д
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.