,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Аспиратор А-класа - Concept

Краток преглед

Аспиратор А-класа - Concept

Достапност: на залиха

38.985,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Аспиратор А-класа - Concept

More Views

Детали

 • Технички параметри
 • Напон 230 V ~ 50 Hz
 • Моќност 202 W
 • Верзија за оџак
 • Се закачува на ѕидот
 • Ширина 600 мм 900 мм
 • Длабочина 470 mm 450 мм
 • Висина 1.000 - 1.350 мм 1.200 - 1.560 мм
 • Излез: цевки со дијаметар од 150 мм
 • Број на вентилатори: 1
 • Подесување на 4 брзини
 • Максимален капацитет на 900 м 3 / h
 • Филтер за масти
 • Режим на проветрување
 • Сензор за мирис, автоматскиот режим
 • Осветлување 2 x 1 W LED
 • Тежина: 13 килограми, 25 килограми
 • Ниво на бучава <49/51 dB (A)

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Н/Д
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.