,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Каиш за 4 тактен мотор - Baotian

Краток преглед

Каиш - Baotian
За 4 тактен мотор
50 кубика
Дименсии: 669 х 18 х 30

Достапност: на залиха

600,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Каиш за 4 тактен мотор - Baotian

More Views

Детали

Каиш, марка Baotian. Одговара и на други кинески модели освен на Baotian.

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.