,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Странична ногарка за 2 тактен скутер - Baotian

Краток преглед

Странична ногарка за 2 тактен мотор
50 кубика
Должина: 26 см

Достапност: на залиха

12.500,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Странична ногарка за 2 тактен скутер - Baotian

More Views

Детали

Странична ногарка за 2 тактен, 50 кубика. Одговара и на други кинески модели освен на Baotian.

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.