,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Sony erricsson J105

Краток преглед

Sony erricsson J105

Достапност: на залиха

5.000,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Sony erricsson J105

More Views

Детали

 • 2G Network GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
 • 3G мрежата на HSDPA 2100
 • HSDPA 850 / 1900 / 2100 - Naite ) за Америка
 • Објавен 2009 мај
 • Димензии 108 x 47 x 12,6 мм
 • Тежина 84 g
 • Дисплеј Тип TFT, 256K бои
 • Димензии 240 x 320 пиксели, 2.2 инчи
 • Позадини и screensavers-и
 • Звучна сигнализација, вибрации, превземање полифони, MP3, AAC Компонирање
 • Меморија na aдресар 1000 контакти со слика
 • Повици< 30 примени, повикани и пропуштени повици
 • 100 MB внатрешна меморија
 • Слот за картичка microSD, до 8GB, 2GB вклучен
 • Податоци: GPRS Класа 10 (4 +1 / 3 +2 слотови), 32-48 kbps
 • EDGE Класа 10, 236,8 kbps
 • 3G HSDPA, 3.6 Mbps
 • Bluetooth, v2.0 со A2DP
 • USB, v2.0
 • Камера 2 MP, 1600x1200 пиксели
 • Видео, QVGA @ 15fps
 • Пораки: SMS, MMS, Email, Push Email, RSS
 • WAP пребарувачот 2,0 / HTML (NetFront)
 • Радио Стерео FM радио со RDS
 • Игри Да + можност за превземање
 • Бои Сребрена пареа, Џинџер Црвениот
 • Јава, MIDP 2.0
 • MP3/eAAC + / WMA плеер
 • MP4/WMV/H.263 плеер
 • TrackID за снимање
 • Организатор
 • Диктафон
 • Предвидлив текст
 • Е-прирачник
 • Еко пријателски материјали
 • Ecomate, СО2 Калкулатор
 • Стандардна батерија, Li-Po 950 mAh (BST-33)
 • Во мирување До 600 часа (2G) / До 583 часа (3G)Време на разговор до 13 ч 45 мин (2G) / До 4 часа 30 мин (3G)
 • Музика игра до 33 ч 45 мин

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.