,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Sony ericsson w100

Краток преглед

Sony ericsson w100

Достапност: на залиха

4.500,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Sony ericsson w100

More Views

Детали

 • 2G Network GSM 900 / 1800
 • GSM 850 / 1900
 • Објавен 2010, Април
 • Димензии 92 x 48 x 16,8 мм
 • Tежина 90 g
 • Дисплеј TFT, 256K бои
 • Димензии 240 x 320 пиксели, 2.2 инчи
 • Звучна сигнализација видови вибрации; MP3 мелодии
 • Mеморија на адресар 2000 записи, повик со слика
 • 5 MB внатрешна меморија
 • Слот за картичка microSD, до 16GB
 • Податоци GPRS Класа 10 (4 +1 / 3 +2 слотови), 32-48 kbps
 • EDGE Класа 10, 236,8 kbps
 • Bluetooth, v2.1 со A2DP
 • USB, v2.0 microUSB
 • Камера 2 MP, 1600x1200 пиксели
 • Видео Да
 • Пораки SMS (навој видите), MMS, Email, Push Email, IM
 • Навигаторот WAP 2.0/xHTML, HTML (Obigo Q7)
 • Радио Стерео FM радио со RDS
 • Игри Да + можност за превземање
 • Бои на контрастот Црна, зајдисонце Пинк, пролет Зелените, Стелт Црна
 • Јава, MIDP 2.0
 • Walkman плеер 4.0
 • MP3/eAAC + / WAV плеер
 • Следење на проект
 • MP4/H.263/H.264 плеер
 • Фејсбук, Твитер апликации
 • Организатор
 • Светилка
 • Предвидлив текст
 • Батерија Тип Стандардна батерија, Li-Ion
 • Во мирување До 476 часа, време на разговор до 4 часа 30 мин, музика играат до 20 часот

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.