,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Samsung U900

Краток преглед

Samsung U900

Достапност: на залиха

10.000,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Samsung U900

More Views

Детали

 • GSM 900 / 1800 / 1900
 • 3G мрежата на HSDPA 2100
 • HSDPA 850 / 2100 - U900T
 • Објавен 2008, април
 • Големина Димензии 105.9 x 49,5 x 12,9 (15,9-U900T) мм
 • Тежина 112 g
 • Дисплеј Тип TFT, 16M бои
 • Димензии 240 x 320 пиксели, 2.2 инчи
 •  Навигација панел
 • Звучна сигнализација видови вибрации, превземање полифони, мп3 рингтонови
 • Меморија на адресар 1000 записи, повик со слика
 • Повици 30 повикани, 30 примени, 30 пропуштени повици
 • 128 MB внатрешна меморија
 • Слот за картичка microSD, купи меморија
 • Податоци GPRS Класа 10 (4 +1 / 3 +2 слотови), 32-48 kbps
 • EDGE Класа 10, 236,8 kbps
 • 3G HSDPA, 7.2 Mbps
 • Bluetooth, v2.0 со A2DP
 • USB, v2.0
 • Камера примарна 5 MP, 2560х1920 пиксели, автофокус, LED блиц
 • Карактеристики за откривање на лице, стабилизатор на сликата, широк динамичен опсегВидео Да, QVGA резолуција
 • Пораки SMS, EMS, MMS, Email
 • Навигаторот WAP 2.0/xHTML, HTML, RSS feeds,
 • Радио Стерео FM радио со RDS
 • Игри + можност за превземање
 • Бои Сребрена, розова
 • Јава, MIDP 2.0
 • MP3/AAC/eACC + / WMA плеер
 • Предвидлив текст
 • Уредување на слики
 • Организатор
 • Прелистувач на документи (Word, Excel, Powerpoint, PDF)
 • Батерија Тип Стандардна батерија, Li-Po 880 mAh
 • Во мирување До 407 часа
 • Разговор До 6 часа 25 мин

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.