,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Samsung S3550 Shark

Краток преглед

Samsung S3550 - Shark

Достапност: на залиха

5.000,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Samsung S3550 Shark

More Views

Детали

 • 2G Network GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
 • Објавен 2010, јануари
 • Димензии 95,8 х 45,8 х 14,4 мм
 • Тежина 79 g
 • Дисплеј TFT, 256K бои, димензии 240 x 320 пиксели, 2.0 инчи
 • Звучна сигнализација видови вибрации; MP3 мелодии
 • DNSe (дигитален природниот звук на мотор)
 • Меморија на адресар 1000 записи, повик со слика
 • Повици 30 повикани, 30 примени, 30 пропуштени повици
 • 44 MB внатрешна меморија
 • Слот за картичка microSD, до 8GB, купи меморија
 • Податоци GPRS Класа 12 (4 +1 / 3 +2 / 2 +3 / 1 +4 слотови), 32-48 kbps
 • EDGE Класа 12
 • Bluetooth, v2.1 со A2DP
 • USB, v2.0
 • Камера 2 MP, 1600x1200 пиксели, снимање видео
 • Пораки SMS, MMS, Email, инстант пораки
 • Навигаторот WAP 2.0/xHTML, HTML
 • Радио Стерео FM радио со RDS
 • Игри Да + можност за превземање
 • Бои црна, бела, розова
 • Јава, MIDP 2.0
 • Социјално вмрежување интеграција со живи надградби
 • Google Maps
 • MP3/WAV/eAAC + / WMA плеер
 • MP4/H.264/H.263/WMV плеер
 • Организатор- Диктафон
 • Предвидлив текст
 • Стандардна батерија, Li-Po 800 mAh
 • Во мирување До 440 часа
 • Разговор До 9 ч 50 мин

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.