,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Samsung L310

Краток преглед

samsung L310

Достапност: на залиха

7.000,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Samsung L310

More Views

Детали

 • GSM 900 / 1800 / 1900
 • Објавен 2008, октомври
 • Големина Димензии 93.4 x 44 x 17,9 mm
 • Дисплеј Тип TFT, 65K бои
 • Големина 176 x 220 пиксели, 1.8 инчи
 • Звучна сигнализација видови вибрации, превземање полифони, мп3 рингтонови
 • Меморија на адресар 1000 x 12 полиња, со слика
 • Повици 30 повикани, 30 примени, 30 пропуштени повици
 • 20 MB внатрешна меморија
 • Слот за картичка microSD
 • Податоци GPRS, EDGE 
 • Bluetooth, v2.0 со A2DP
 • USB, v2.0
 • Камера примарна 2 MP, 1600x1200 пиксели
 • Снимање на видео
 • Пораки SMS, EMS, MMS, Email
 • Навигаторот WAP 2.0/xHTML
 • Радио FM радио
 • Игри + можност за превземање
 • Бои црна
 • Јава, MIDP 2.0
 • MP3/AAC/ACC + плеер
 • Предвидлив текст
 • Организатор
 • Жена апликации (пусулче, калории потрошувачка, мирис тип)
 • Диктафон
 • Батерија Тип Стандардна батерија, Li-Ion

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.