,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

LCD Телевизор - Favorit 4211

Достапност: на залиха

Редовна цена: 28.900,00 ден.

Цена со попуст: 28.000,00 ден.

или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

LCD Телевизор - Favorit 4211

Напишете го вашето мислење

Само регистрирани корисници може да пишуваат рецензии. Најави се или Регистрирај се