Трговија Ком ДОО

Машка кожена ташна

Краток преглед

Машка кожена ташна погодна за документи,книги и лаптоп до 15инчи.

Достапност: на залиха

2.390,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Машка кожена ташна

More Views

Детали

Машка кожена ташна.Екстра квалитет, ташна наменета за деловни луѓе на кои покрај стилот од својата ташната бараат долговечност и квалитет.

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.