,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Гердан

Краток преглед

Гердан 85% пластика 5%метал 10 ткаенина.

Достапност: на залиха

560,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Гердан

More Views

Детали

Гердан 85% пластика 5%метал 10 ткаенина.

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Н/Д
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.