,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

LG KP500

Краток преглед

ТouchScreen, 2MP, microSD ...

Достапност: на залиха

7.200,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

LG KP500

More Views

Детали

Технички карактеристики

Мрежа GSM 850 / 900 / 1800 / 1900

Пренос на податоци GPRS

Поврзување Bluetooth

Пораки SMS, MMS

Екран TFT resistive touchscreen, 256K colors

Звук MP3, Polyphonic ringtone, FM radio

Меморија Вградена меморија / Мемориска картичка microSD Мемориска картичка капацитет 16GB

Карактеристики на батеријата Батерија тип Li-Ion Батерија капацитет 900 mAh

Време на мирување (часови) 390

Време на разговор (часови) 5

Македонско мени -

Димензии на уредот 108 x 52.9 x 12.5 mm

Тежина (g) 89

Дополнителни Информации

Видео Преглед
Број / Големина Н/Д
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.