,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Nokia 5250

Краток преглед

Nokia 5250

Достапност: на залиха

10.500,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Nokia 5250

More Views

Детали

2G Network GSM 850 / 900 / 1800 / 1900. Издаден 2010 година, септември. Димензии 104 x 49 x 14 mm, тежина 107g. Дисплеј TFT екран осетлив на допир, 16M бои, 360 x 640 пиксели, 2.8 инчи. Звучна сигнализација, вибрации, MP3 мелодии. 3.5mm аудио излез. Детално разгледување на повици максимум до 30 дена. Меморија 51MB внатрешна, слот за картичка microSD до 16GB. GPRS Класа 32, EDGE Класа 32, Bluetooth v2.0 со A2DP. USB v2.0 microUSB. Камера 2 MP, 1600x1200 пиксели. Видео QVGA 30fps.Оперативен сиситем: Symbian OS, S60 rel. 5. Процесорот 434 MHz процесор АРМ 11. Пораки SMS, MMS, Push Email. Навигаторот WAP 2.0/xHTML, HTML Радио стерео FM. Игри + можност за превземање. Бои темно сива, сина, црвена, виолетова, бела. GPS Нема. Јава има, MIDP 2.1. MP4/H.263 плеер, MP3/AAC + плеер, диктафон, Flash Lite 2.0. Стандардна батерија, Li-Po 1000 mAh (BL-4U), во мирување до 450 часа, разговор до 7 часа и 40 мин, слушање музика до 24.

Дополнителни Информации

Видео Преглед
Број / Големина Н/Д
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.