,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

LCD Телевизор VIVAX 3207

Краток преглед

VIVAX IMAGO LCD TV-3207. Дијагонала 32"/82 цм, ХД Реади, Максимална резолуција 1366x768, Светлина 450 цд/м2, Контраст 25000:1, Видлјиви агол (хор.) 178 °, Видлјиви агол (вер.) 178 °, Време на одзив 8 мс; Приклучоци: С-Видео 1, ВГА 1, АВ ИН 1, ИПбПр/ИЦбЦр 1, ХДМИ 2, СЦАРТ 2, ПЦ Аудио 1; Останато: ТKCТ, ОСД, Хотел моде, далечински управува

Достапност: на залиха

18.990,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

LCD Телевизор VIVAX 3207

More Views

Детали

 • Основни карактеристики
 • Дијагонала 32" / 82 cm
 • Формат 16:9
 • Максимална резолуција 1366x768
 • Светлина [цд/м2] 450
 • Контраст 25000:1
 • Агол на гледањe (хор.) [°] 178
 • Агол на гледањe (вер.) [°] 178
 • Време на одзив [мс] 8
 • Останати карактеристики:
 • Видео компитабилност PAL
 • Мод на прикажувањe: Cinema, Game, Movie, Personal, Standard
 • Позадинско осветлувањe: Auto, Bright, Dark, Medium, Normal
 • Конектори: С-Видео, 2 x scart, 2 x HDMI, ВГА, ПЦ аудио
 • Димензии [цм] 58.0 x 79.5 x 23.5
 • Тежина на уредот [кг] 13,70
 • Димензија на пакувавето [цм] 65.0 x 86.0 x 28.5
 • Тежина на пакувавето [кг] 16,60

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Да

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.