,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

LCD Телевизор - TOSHIBA 40BV700G

Краток преглед

Големина на екранот: 40 "(102 см)
Резолуција: 1920x1080
Контраст: 40000: 1 Динамичка
DVB-T/DVB-C MPEG-4 приемник
4x HDMI
2x Scart
D-Sub
USB 2.0

Достапност: на залиха

32.700,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

LCD Телевизор - TOSHIBA 40BV700G

More Views

Детали

  • Големина на екранот: 40 "(102 см)
  • Резолуција: 1920x1080
  • Контраст: 40000: 1 Динамичка
  • DVB-T/DVB-C MPEG-4 приемник
  • Конекции: 4x HDMI 2x Scart D-Sub USB 2.0

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Да

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.