,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

LCD Телевизор - QUADRO 26KM10

Краток преглед

LCD Телевизор - QUADRO 26KM10

Достапност: на залиха

Редовна цена: 18.200,00 ден.

Цена со попуст: 16.300,00 ден.

или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

LCD Телевизор - QUADRO 26KM10

More Views

Детали

 • Тенок LCD TV приемник со дијагонала од 26' / 66cm
 • Големина на екран: 66cm (26")
 • Тип на екран: 16:9 TFT HD READY
 • Резолуција: XWGA 1366x768
 • Врема на одзив: 5ms
 • Светлина: 550cd/m2
 • Динамичен контраст: 1:10000
 • Tuner: x1 PiP AV
 • Фреквентен опсег: Cabel/Hyperband/UHF/VHF
 • Систем на прием Дигитален/Аналоген: (DVB-T / MPEG-2) / PAL/SECAM/, BG/DK/K/ML/L
 • Телетекст: ДА, Fast 1000 страници
 • Број на програмски мемории: 200
 • Аудио прием: Stereo, 3D Panorama
 • Моќност на аудио: 2 x 4W RMS
 • Број на бои: 16.7 милиони
 • Агол на гледање: 170' хоризонтално/170' вертикално
 • Замрзнување на слика: ДА
 • Зумирање на слика: ДА
 • Модови на слика: AUTO / 16:9 / 4:3 / Panoramic / 14:9 Zoom / Cinema /
 • Посебни карактеристики: Автоматско стишување на звукот, Повеќе јазично мени, Ултра сјајно куќиште SCART 1: ДА HDMI: x2 Стерео аудио Влез/Излез: 1xRCA YPbPr vlez: ДА PC vlez VGA: ДА S/PDIF Влез: x1 Напојување: AC 220-240V 50Hz

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Да

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.