,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

LCD Телевизор - Grundig Vision 3 32-3942

Краток преглед

LCD Телевизор - Grundig Vision 3 32-3942

Достапност: на залиха

21.700,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

LCD Телевизор - Grundig Vision 3 32-3942

More Views

Детали

Дијагонала 32 "(82 cm), на широк екран, 1366x768 резолуција, сооднос на контрастот од 20,000:1, осветленоста: 450 cd/m2, време на одзив: 8. ms; датотека игра на владата, редукција на изобличување, треперење линија линија, со замрзнување на сликата, зум ; Конектори: 3x HDMI, SCART, S-Video, Camera, AV, S / PDIF-надвор, YUV, PC-во (HD), аудио-во, Општ интерфејс, звук: 2x 20W, Dolby Digital, AC3-надвор, еквилајзер (5); карактеристики: DVB-T / C (MPEG4), Пет, едноставно хотелот режим, EPG (7 дена) Далечински App; потрошувачка. 140W (<1W во мирување); монтажа: VESA 200x200.

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Да

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.