,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

LCD Телевизор - Favorit 4211

Краток преглед

LCD Телевизор - Favorit 4211
Диагонала: 42 инчи / 107 см

Достапност: на залиха

Редовна цена: 28.900,00 ден.

Цена со попуст: 28.000,00 ден.

или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

LCD Телевизор - Favorit 4211

More Views

Детали

  • Големина / Сооднос на 42 "Wide Макс.
  • Резолуција на 1366 x 768
  • Осветленост контраст 500 cd/m2 1500: 1
  • Време за одговор ≤ 6ms
  • Агол на гледање (ЦР ≥ 5) Ор. / зелено. 178 ° / 178 °
  • Аудио систем Стерео 15Wx2 (вградена)
  • Авто-sensing
  • HDMI Дигиталeн Tuner
  • Заштитно стакло

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Да

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.