,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

LCD Телевизор - Favorit 3211

Краток преглед

LCD Телевизор - Favorit 3211
Дијагонала: 32 инчи / 82 см

Достапност: на залиха

Редовна цена: 18.500,00 ден.

Цена со попуст: 16.500,00 ден.

или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

LCD Телевизор - Favorit 3211

More Views

Детали

  • Тип: LCD HD Ready
  • Резолуција: 1920X1080
  • Контраст: 15.000 : 1
  • Конектори: 1 x RF 2 x HDMI 2 x Scart Connection 1 x Composite In 1 x VGA 1 x Component In 1 x Headphones Connection

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Да

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.