,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Уметничка слика -непознат автор 120*45см

Краток преглед

Уметничка слика кај која со платно е обложена и насликана и рамката на сликата, самото дело во себе содржи и обоени метални, алуминиумски делови.Достапност: на залиха

3.980,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Уметничка слика -непознат автор 120*45см

More Views

Детали

Уметничка слика кај која со платно е обложена и насликана и рамката на сликата, самото дело во себе содржи и обоени метални, алуминиумски делови.120*45цм

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.