,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Уметничка слика на Горан Тошевски 40*45

Краток преглед

Уникатна уметничка слика масло на платно на “Македонски мотиви-Македонска кујна“ на авторот Горан Точевски, со специјален “оштетен“ рам кој и дава посебен изглед и вредност на сликата

Достапност: на залиха

3.000,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Уметничка слика на Горан Тошевски 40*45

More Views

Детали

Сликата е со димензии 20*25 без рам и 40*45 со рамката.

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.